Activ nanosprej

Śirokospektrální využití, silné antibakteriální a antivirové účinky, vyroben nanotechnologií, garantující vysokou kvalitu a stabilitu produktu.

Activ nanosprej

Śirokospektrální využití.
 
Nanosprej s koloidním stříbrem na vydatnou podporu ozdravných procesů pokožky a sliznic.
Má protizánětlivé, antibakteriální, regenerační a protiplísňové účinky. Působí na jednobuněčné patogenní organismy. Účinně likviduje až 1000 druhů patogenů!
 
Příklady použití: herpes, afty, záněty dutin (nos, ústa), záněty očí, uší, ekzémy, otevřené rány (ničí bakterie a neštípe), lupy, infekce, bércové vředy, proleženiny, kousnutí hmyzem, popáleniny, plísňová onemocnění, bradavice, zvlhčování sliznic, ošetření i jemné dětské pokožky (potničky, opruzeniny, ...), regenerace a ošetření pleti po slunečním spálení, chirurgické stomatologické zákroky - - urychluje hojení, paradentóza, dá se používat i jako antirespirant.
 
Upozornění: Nevystavovat přímému slunečnímu záření, nepřelévat do plastových nádob, uchovávat mimo tepelné zdroje!
 
Obsah: 30 ml
 
Cena: 490,00
 
Activ nanosprej nenahrazuje lékařskou péči.
 
 
Motto

Dříve než mne budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si moje boty a projdi moji cestu, projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažij moji bolest, projdi moje roky, které jsem prošeL já, zakopni na každém kameni na kterém jsem zakopnul já, za každým vstaň a jdi dál tak jako já. A až potom ....MŮŽEŠ SOUDIT MOJE CHOVÁNÍ A TVRDIT, ŽE MNE ZNÁŠ!!!!!!!

Reklama

Ideální webhosting

Kontaktní formulář
Video o MLM