Activbody sprej 115 ml

Extrakt z kaštanu, kostivalu, mentolu, kafru, eukalyptu a dalších složek.

Activbody sprej 115 ml

Extrakt z kaštanu, kostivalu, mentolu, kafru, eukalyptu a dalších složek. Působí regeneračně a relaxačně na pohybový aparát těla. Sprej obsahuje extrakt z rostliny Cannabis, který dodává řadu antioxidantů, biominerálů, vitamínů, karotenoidů a chlorofyl. Údajně má protizánětlivé, antibakteriální, protialergické a regenerační vlastnosti na pokožku. Také údajně působí na různé dermatitidy, při atopickém ekzému, lupénce a oparech. Proniká až do 7cm hloubky.
 
Přípravek dále obsahuje hydratační glycerin, panthenol, allantoin a řadu dalších osvědčených substancí, jako například: rozmarýnovou silici, extrakt z Boswellie, kostivalový extrakt a oblíbený MSM. Rychle se vstřebává, zanechává příjemný, nemastný pocit.
 
Vyroben v Bio kvalitě, neobsahuje ropné produkty, silikony, SLES, ethoxyláty, ani parabeny. Neobsahuje žádné konzervační látky!
 
Obsah: 115 ml  (kolem 500 střiků)
 
Cena: 796,00
 
Vhodné používat s nápojem Activbody
 
 
 
Motto

Dříve než mne budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si moje boty a projdi moji cestu, projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažij moji bolest, projdi moje roky, které jsem prošeL já, zakopni na každém kameni na kterém jsem zakopnul já, za každým vstaň a jdi dál tak jako já. A až potom ....MŮŽEŠ SOUDIT MOJE CHOVÁNÍ A TVRDIT, ŽE MNE ZNÁŠ!!!!!!!

Reklama

Ideální webhosting

Kontaktní formulář
Video o MLM