Activstar

Prezentace Activstar >>

Activminerals

Unikátní směs synergicky působících minerálů a vitamínů pro celkovou výživu a odolnost organismu.

Activcell - pomeranč

Unikátní směs synergicky působících přírodních látek a informace o jejich klinických studiích a zkušenostech při regeneraci buněk, též kmenových buněk, při podpoře krvetvorby a při posilování imunity organismu.

Activbody - malina

Unikátní směs synergicky působících přírodních látek a informace o jejich klinických studiích a zkušenostech při ochraně a léčbě pohybového ústrojí.

Activstart - citron

Unikátní směs synergicky působících přírodních látek a informace o jejich klinických studiích a zkušenostech při podpoře psychického a fyzického výkonu.

Activdetox

Unikátní směs synergicky působících přírodních látek a informace o jejich klinických studiích a zkušenostech při detoxikaci, očistě organismu, při odstraňování poruch trávení a při podpoře imunity.

Activ 3 - čokoláda

Unikátní směs synergicky působících přírodních látek a informace o jejich klinických studiích a zkušenostech při aktivaci samoozdravovacích procesů a při zvyšování obranyschopnosti organismu.

Activ nanosprej

Śirokospektrální využití, silné antibakteriální a antivirové účinky, vyroben nanotechnologií, garantující vysokou kvalitu a stabilitu produktu.

Activbody sprej 115 ml

Extrakt z kaštanu, kostivalu, mentolu, kafru, eukalyptu a dalších složek.

Activbody nápoj + Activbody sprej

Ušetřete 246 Kč ! Tato akční nabídka platí do odvolání.

Motto

Dříve než mne budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si moje boty a projdi moji cestu, projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažij moji bolest, projdi moje roky, které jsem prošeL já, zakopni na každém kameni na kterém jsem zakopnul já, za každým vstaň a jdi dál tak jako já. A až potom ....MŮŽEŠ SOUDIT MOJE CHOVÁNÍ A TVRDIT, ŽE MNE ZNÁŠ!!!!!!!

Reklama

Ideální webhosting

Kontaktní formulář
Video o MLM