Analýza zdraví

Domácí analýza zdraví

Speciální Kvantový rezonanční ANALYZÁTOR zdraví

 
Kvantový rezonanční analyzátor, který při analýze používáme je přístroj, který vyhodnotí až 38 zdravotních zpráv a 261 analýz zdraví. Přístroj nám pomáhá, abychom Vám uměli správně doporučit správné změny v životním stylu, ukážeme Vám, které například stopové prvky, minerály, vitamíny a jiné látky Vám chybí.
 
Přístroj vytváří možnost postupného průběžného hodnocení změn, pokud se člověk snaží něco ve svém životním stylu změnit.
 
Při analýze Vám uděláme až 38 zpráv. Odhadovaná přesnost výrobcem je přibližně 90%.
Přístroj ověřuje vnitřní prostředí organismu, ve kterém žijí a velmi častokrát i trpí naše buňky. Cíl je, aby se tento stav napravil na vytvoření příznivého prostředí pro naše buňky se všemi komponenty, které potřebují k plně funkčnímu životu a metabolismu.
 
Zprávy, které Vám při analýze vyhodnotíme:
 
 1. Kardiovaskulární (srdeční) a cerebrovaskulární (mozkově cévní) onemocnění: 15 analýz
 2. Gastrointestinální - žaludeční funkce: 5 analýz
 3. Funkce jater: 5 analýz
 4. Funkce žlučníku: 5 analýz
 5. Funkce pankreatu: 3 analýzy
 6. Funkce ledvin: 4 analýzy
 7. Funkce plic: 4 analýzy
 8. Mozkový nerv: 5 analýz
 9. Kostní choroba: 4 analýzy
 10. Minerálu hustota kostí: 5 analýz
 11. Revmatoidní kostní choroba: 5 analýz
 12. Krevní cukr - cukrovka: 3 analýzy
 13. Základní fyzická kvalita: 5 analýz
 14. Lidský toxin: 4 analýzy
 15. Stopové prvky: 19 analýz
 16. Prostata: 3 analýzy
 17. Sexuální funkce u mužů: 3 analýzy
 18. Kůže: 10 analýz
 19. Endokrinní systém: 7 analýz
 20. Imunitní systém: 9 analýz
 21. Aminokyselina: 10 analýz
 22. Těžké kovy: 7 analýz
 23. Alergie: 13 analýz
 24. Oko: 8 analýz
 25. Koenzymy: 6 analýz
 26. Vitamíny: 10 analýz
 27. Index růstu kostí: 5 analýz
 28. Gynekologie: 9 analýz
 29. Prs: 5 analýz
 30. Prvky člověka: 6 komplexních zpráv
 31. Obezita: 5 analýz
 32. Kolagen: 14 analýz
 33. Kanály a kolaterály (meridiánů): 16 analýz
 34. Puls srdce a mozku: 9 analýz
 35. Lipidy v krvi: 7 analýz
 36. Spermie a semeno: 4 analýzy
 37. Menstruační cyklus: 4 analýzy
 38. Kompozitní zpráva - souhrn zdravotních problémů
 

 
Opakováním vyšetření na přístroji se stav zlepšuje. Samozřejmě za předpokladu, že po první diagnostice začnete dělat to, co Vám doporučíme a začnete doplňovat do těla potřebné živiny, případně změníte životosprávu.
 
S přístrojem se dá perfektně zlepšit stav fungování cévního řečiště, dodat mu elasticitu, odlehčit srdce, snížit riziko rozvoje onemocnění kloubního aparátu ... Je toho mnoho, co se s tím dá.
 
Výsledky nejsou lékařské zprávy a směřují jen k orientaci člověka ke správnému životnímu stylu, ale nejprve je opravdu potřeba doplnit to, co chybí, dokud je čas a nerozvine se z toho závažná patologie.
 
Výrobce odhaduje hodnověrnost jeho výsledků na cca 90%. U přístroje nejde o to, jaká čísla, jaké směrné hodnoty diagnostikuje, ale o to, aby jeho doporučení vedla člověka ke zlepšení zdravotního stavu.
 
I když studium výsledků z přístroje a volba vhodného postupu k nápravě problémů je něco, co trvá minimálně 15 minut. Na druhé straně to netřeba přehánět, ale spíše třeba pro sebe začít něco dělat. Dodat do těla to, co tělo potřebuje. Proto neanalyzujte příliš první výsledky, rozkolísaný organismus se dost těžko analyzuje ve všech oblastech. Rozhodující pro člověka je začít pro sebe něco dělat. Něco prospěšného pro své zdraví. K tomu je ale třeba vědět, co nám chybí. O tom je tento analyzátor. Na úroveň současné doby dává pěkný přehled i když nezná anamnézu člověka, nezná jeho akutní stav nebo chronické onemocnění. Zná jen věk, hmotnost a výšku. A všechno to, co pořídí během minuty.
 
Zkuste přístroji věřit 3 měsíce a nebojte se intenzivněji suplementovat právě v tom, co Vám chybí. Zlepšení postřehne i přístroj a i Vy.
Motto

Dříve než mne budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si moje boty a projdi moji cestu, projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažij moji bolest, projdi moje roky, které jsem prošeL já, zakopni na každém kameni na kterém jsem zakopnul já, za každým vstaň a jdi dál tak jako já. A až potom ....MŮŽEŠ SOUDIT MOJE CHOVÁNÍ A TVRDIT, ŽE MNE ZNÁŠ!!!!!!!

Reklama

Ideální webhosting

Kontaktní formulář
Video o MLM