O mně

Mé rodné město je Vsetín ve Zlínském kraji, kde jsem žil do svých 23 let, než jsem se oženil a přestěhoval na Prostřední Bečvu. Vyučil jsem se dřevomodelářem v Ostravě. V roce 1993 jsem založil firmu SONA výroba nábytku a zaměstnával 10-12 zaměstnanců. Firmě se dařilo do doby, než díky politické situaci začalo být národním sportem neplatit stavebními firmami za odvedenou práci. Z důvodu druhotné platební neschopnosti jsem musel firmu zavřít.

Přišly zdravotní problémy a já musel absolvovat operaci srdce. V září 2012 mne odvezla sanitka s infaktem do Třince a dle vyjádření lékařů jsem oboustranný infarkt přežil jen zázrakem. Operovali mi jen přední stranu s tím, že do půl roku musím absolvovat operaci levé strany. To byl poslední impuls k tomu, abych se začal aktivně zabývat alternativní léčbou. Lékaři mi předepsali celkem 14 lékú na vysoký tlak,cholesterol a cukr. Pořídil jsem si Kvantový magnetický skener těla a hledal možnosti, jak sobě a okolí pomoci upravit a zlepšit zdravotní stav.

Začal jsem spolupracovat s českou firmou vyrábějíci přírodní potravinové doplňky a dosáhl za 4 měsíce nejvyšší pozice Diamantového manažera. Vybudoval jsem síť téměř 400 partnerů. Z přibývajícími zkušenostmi jsem pochopil, že je potřeba rozšířit pole působnosti a začal spolupracovat s dalšími firmami, které se nově objevily na trhu, používají nové technologie a dokázaly mne přesvědčit o svých účincích. Kombinací těchto produktů se neuvěřitelně zlepšily výsledky u mne i dalších klientů. Nejlépe to poznávám na sobě, protože jsem již zcela bez léků a jen se udržuji přírodními produkty. Začal jsem znovu aktivně sportovat a cítím se velmi dobře.

Motto

Dříve než mne budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si moje boty a projdi moji cestu, projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažij moji bolest, projdi moje roky, které jsem prošeL já, zakopni na každém kameni na kterém jsem zakopnul já, za každým vstaň a jdi dál tak jako já. A až potom ....MŮŽEŠ SOUDIT MOJE CHOVÁNÍ A TVRDIT, ŽE MNE ZNÁŠ!!!!!!!

Reklama

Ideální webhosting

Kontaktní formulář
Video o MLM