Kmenové buňky Stemtech

Stemtech již od 26.5.2016 v České republice!

 
Stemtech je jedna z nejrychleji se rozvíjejících společností na trhu, za které získala ocenění (INC 5000 – AMERICAN FASTEST GROWING PRIVATE COMPANY). Je členem DSA – Asociace přímého prodeje
 
 
Stemtech je držitelem vědeckého objevu, za kterým stojí kanadský vědec z Montrealského neurochirurgického institutu McGill-ské univerzity Christian Drapeau, Msc. a je držitelem jeho patentu # US 6,814,961 a US 7,651,690 zaměřeného na stimulaci produkce vlastních kmenových buněk z kostní dřeně. 
 
Kmenové buňky jsou základním stavebním prvkem v organismu. Kmenové buňky se podílejí na opravě jakékoliv tělesné tkáně (nervové, svalové, kloubní, tkáně orgánu atd.). Přínosem jeho objevu je stimulace přirozeného zvýšení počtu kmenových buněk v krevním řečišti, které vede k regeneraci celého organismu. 
 
Posledním objevem, který již byl uveden na trh se kromě kmenových buněk zaměřili také na prodloužení života kmenových buněk, resp. na stabilizaci telomeru proti stárnutí v chromozomech DNA. Všechna tato tvrzení jsou podložena vědeckými výzkumy a klinickými testy. Všechny Stemtech produkty jsou zcela přírodní. 
 
Zaregistrovat se, získat podrobné informace a objednávat produkty Stemtech můžete na tomto odkazu.  
 
Motto

Dříve než mne budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si moje boty a projdi moji cestu, projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažij moji bolest, projdi moje roky, které jsem prošeL já, zakopni na každém kameni na kterém jsem zakopnul já, za každým vstaň a jdi dál tak jako já. A až potom ....MŮŽEŠ SOUDIT MOJE CHOVÁNÍ A TVRDIT, ŽE MNE ZNÁŠ!!!!!!!

Reklama

Ideální webhosting

Kontaktní formulář
Video o MLM